Ogłoszenia parafialne 21 lipca 2024 r.

1. W okresie wakacyjnym na Msze św. w niedziele i święta zapraszamy na godz. 8, 10, 11.30 i 18. W dni powszednie Msze będą odprawiane o godz. 7 i 18. W soboty nie będzie Mszy św. o godz. 20. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. W wakacje kancelaria jest nieczynna. Wszelkie sprawy można załatwiać u księdza dyżurnego w dni powszednie, po Mszy św. o godz. 18.
  2. W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny
  3. We wtorek święto św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy.
  4. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  5. W czwartek święto św. Jakuba Apostoła.
  6. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będziemy święcili pojazdy mechaniczne.
  7. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię, szczególnie tym, którzy dbają o otoczenie kościoła i jego wnętrze. Dziękujemy również  za ofiary składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.