Ogłoszenia parafialne 30 czerwca 2024 r.

1. Dziś, zapraszamy na godz. 17.30 na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe.
  2. W poniedziałek rozpoczynamy okres wakacyjny. Na Msze św. w niedziele i święta zapraszamy na godz. 8, 10, 11.30 i 18. W dni powszednie Msze będą odprawiane o godz. 7 i 18. W soboty nie będzie Mszy św. o godz. 20. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. W wakacje kancelaria jest nieczynna. Wszelkie sprawy można załatwiać u księdza dyżurnego w dni powszednie, po Mszy św. o godz. 18.
  3. We wtorek święto św. Tomasza Apostoła
  4. W środę 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  5. W piątek – pierwszy piątek miesiąca – spowiadamy wieczorem od godz. 17.30.
  6. W sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca, Msza św. o godz. 7 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi, a po niej różaniec w tej intencji.
  7. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię, szczególnie tym, którzy przyczynili się do przeprowadzenia uroczystości odpustowych w ostatnią niedzielę. Dziękuję także za zaangażowanie w prace w naszym ogrodzie i otoczeniu kościoła podejmowane przed Odpustem. Dziękujemy również  za ofiary składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.