Ogłoszenia parafialne 2 czerwca 2024 r.

1. W miesiącu czerwcu  zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30.
  2. Dziś, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 10 spotkanie formacyjne dla członków kół żywego różańca. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.
  3. Dziś także zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.
  4. W środę 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  5. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzień modlitwy o świętość kapłanów. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego osobom, które publicznie odmówią akt wynagrodzenia Sercu Jezusowemu. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20.
  7. Przypominamy, że działa już Klubik dla mam z małymi dziećmi – spotkania we wtorki o godz. 9.30.
  8. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię. Dziękuję za zaangażowanie w prace w naszym ogrodzie i otoczeniu kościoła. Dziękuję także za ofiary składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.