Ogłoszenia parafialne 20 października 2024 r.

1. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18, a w niedziele i święta o godz. 17.
  2. Od dziś przyjmujemy intencje na modlitwę wypominkową.
  3. Dziś Światowy Dzień Misyjny – nasza modlitwą ogarnijmy misjonarzy i tych, którym głoszą Ewangelię.
  4. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  5. Dziś także po Mszy św. o godz. 18 spotkanie techniczne dla osób udających się na pielgrzymkę do Turcji.
  6. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II.
  7. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  8. W przyszła niedzielę młodzież oazowa będzie rozprowadzać znicze.
  9. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię, szczególnie tym, którzy dbają o otoczenie kościoła i jego wnętrze. Dziękujemy również za ofiary składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Idziemy”.
  11. Zapraszamy do kawiarenki.