Ogłoszenia parafialne 15 września 2024 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii św. Prosimy także o wypełnienie ankiet dotyczących tych dzieci.
  2. Po okresie wakacyjnym wracamy do normalnego planu pracy parafii. Msze św. w niedziele i święta będą odprawiane o godz. 8, 10, 11.30, 13 i 18. W dni powszednie o godz. 7, 8.30  i 18. W soboty dodatkowo Msza św. o godz. 20. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św., w sobotę do godz. 20.
  3. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki od 16.30 do 17.30 oraz w czwartki od 19 do 20.
  4. Od 17 września od godz. 16.30 przyjmujemy intencje mszalne na rok 2025.
  5. W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa. Tego dnia święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  6. W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania grupy oazowej w piątki o godz.19 w harcówce. Chłopców zapraszamy do służby liturgicznej. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do ks. Piotra.
  8. Od najbliższego wtorku kolejne spotkanie klubiku dla mam z dziećmi.
  9. Na stronie orszak.org znajduje się informacja dla osób, które chciałyby podjąć przygotowanie do bierzmowania w bardziej dynamiczny sposób – spotkania raz w tygodniu, przygotowanie we współpracy z rodzinami, comiesięczna adoracja. Kurs ten przygotowywany jest we współpracy z naszą parafią. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się na podanej stronie.
  10. Parafia Matki Bożej Częstochowskiej informuje, że we wtorek 17 września o godz. 19.30 w Domu św. Józefa rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński. Prosimy zainteresowanych o kontakt z parafią.
  11. Zapraszamy na codzienny różaniec w dni powszednia o godz. 17.20, a w niedziele i święta o godz. 9.10.
  12. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię, szczególnie tym, którzy dbają o otoczenie kościoła i jego wnętrze. Dziękujemy również  za ofiary składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Idziemy”.