Ogłoszenia parafialne 23 czerwca 2024 r.

1. W miesiącu czerwcu  zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po wieczornej Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30.
  2. Dziś, podczas Mszy św. o godz. 11.30 będziemy przeżywać odpust parafialny. Po Mszy św. i procesji zapraszamy do ogrodów plebanii na poczęstunek oraz występy artystyczne, a najmłodsi będę tego dnia  mogli pomalować sobie buzie.  Młodzież oazowa będzie rozprowadzać watę cukrową  i ciasta (zebrane fundusze posłużą młodzieży do dofinansowania rekolekcji wakacyjnych), a Dom Miłosierdzia książki, aby powiększyć fundusz remontu Sali po d plebanią. Tego dnia nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. W środę 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. zbiorowa.
  5. W czwartek wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła.
  6. W sobotę święto św. apostołów Piotra i Pawła. Po Mszy św. o godz. 18 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do godz. 20.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 17.30 na ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe.
  8. Bardzo dziękujemy osobom wspomagającym naszą parafię. Dziękuję za zaangażowanie w prace w naszym ogrodzie i otoczeniu kościoła podejmowane przed Odpustem. Dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu i uświetnieniu tej uroczystości. Dziękujemy także za ofiary składane na tacę lub bezpośrednio na konto bankowe. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.